• سایت رهبری
  • سایت ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی دولت
عنوان : برگزاری كارگاه آموزشی تهیه برنامه عملیاتی ترویجی در سطح مراكز جهاد كشاورزی استان گیلان
کد خبر : ۷۴۷۷۱
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ 
ساعت : ۱۱:۵۶:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


برگزاری کارگاه آموزشی تهیه برنامه عملیاتی ترویجی در سطح مراکز جهاد کشاورزی استان گیلان 

کارگاه آموزشی تهیه برنامه عملیاتی در سطح مراکز جهاد کشاورزی استان گیلان روز چهارشنبه مورخه 27 اردیبهشت ماه سال 96 در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با حضور و تدریس دکتر شاه پسند(قائم مقام معاون ترویج سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج)، مهندس فیض پور( معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان)، مهندس جدی نیا (مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی) و 40نفر از روسا و کارشناسان ادارات ترویج ستادی و شهرستانی و مروجین مسئول پهنه برگزار شد.
در این کارگاه ابتدا از مهندس عبدالله غلامپور(رئیس مرکز جهاد کشاورزی رضامحله شهرستان رودسرو یکی از سه رئیس برگزیده مراکز در اولین همایش مراکز جهاد کشاورزی دهستان در مورخه 96/2/19 در تهران) تقدیر به عمل آمد.
دکتر شاه پسند، ضمن ارائه الگوهای اجرایی، مشخصات برنامه های عملیاتی را تشریح نمود و به ضرورت برنامه ریزی، مشخصات برنامه های ترویجی، اهداف و ویژگی های آن و چارچوب برنامه های ترویجی اشاره کرد.
در ادامه، ایشان درخصوص نحوه تهیه برنامه عملیاتی توسط مروجین مسئول پهنه ها مطالب لازم را عنوان نمود و با تشکیل گروه های کاری3 الی 5 نفره، برنامه عملیاتی با الویت نیازها و مشکلات موجود در حوزه و عرصه های تولیدی خود را تهیه و تنظیم نمودند و سپس موارد مختلف مربوط به آن را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
در پایان مقرر شد مشابه این کارگاه توسط مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی استان با مشارکت مروجین مسئول پهنه ها در سطح مراکز جهاد کشاورزی شهرستان ها به اجرا درآید. 


نمایش تعداد بازدیدها : 332

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0